Informacija

Internetinės svetainės informacija atnaujinta vasario 3, 2023 09:58

Padovanokite brangiam žmogui gražią šypseną – įteikite jam dovaną. Mūsų klinikos dovanų kuponas – puiki galimybė nustebinti ir pradžiuginti Jums artimą žmogų. Dovanų čekyje nurodoma Jūsų pasirinkta pinigų suma, už kurią Jūsų artimasis, draugas, kolega klinikoje išsirinks norimą paslaugą ar net kelias.
Dovanų kuponas galioja visoms klinikoje teikiamoms paslaugoms 6 mėn. nuo išrašymo dienos.

Dovanų kuponas į pinigus nekeičiamas.

Jei suteiktų paslaugų suma viršija Dovanų kupono vertę, atsiradusį skirtumą apmoka Dovanų kupono turėtojas.

Jei suteiktų paslaugų kaina mažesnė nei nurodyta Dovanų kupone, likusi suma nėra grąžinama.

Klinikos pacientams taikoma 20 % nuolaida profesionalios burnos higienos procedūrai, besilankantiems ne rečiau nei kas 6 mėn.

Kiekvienais metais kovo 20 d. klinikoje švenčiama Pasaulinė burnos sveikatos diena.Tą dieną kviečiame nemokamai pasitikrinti burnos sveikatą ir gauti profesionalių rekomendacijų burnos sveikatos klausimais. Kiekvieno laukia maloni dovanėlė.

Būtina išankstinė registracija.

Sveikos dantenos, švarūs ir sveiki dantys – laimingi žmonės!

Klinikoje „Odenta“ yra naudojamos šiuolaikinės priemonės pacientų asmeninės burnos sveikatos palaikymui. Kompiuterinės programėlės „BOB-score“ pagalba  yra detaliai įvertinama paciento burnos sveikatos būklė, burnos audinių uždegimo ir kraujavimo lygis, išanalizuojamos ir parenkamos individualios priemonės asmeninei burnos higienai. Tokiu būdu, pacientas niekada nėra paliekamas vienas ar nežinioje. Gi itin dažna situacija, kad po vizito odontologijos klinikoje, grįžus namo, visą klinikoje gautą informaciją yra sunku prisiminti ar vykdyti gydytojo ar higienisto nurodymus. Ar esate buvę tokioje situacijoje?

Atsižvelgdami į tai, kad pacientai dažnai ar ne visada laikosi paskirto gydymo bei rekomendacijų, klinikos „Odenta“ kolektyvas pritaikė savo gydymo ir diagnostinius metodus pacientui priimtinu ir suprantamu būdu. Visa informacija apie burnos sveikatos būklę, kompiuterinės programėlės  „BOB score“ pagalba, yra susisteminama ir vaizdinė informacija su nuotraukomis, detaliu gydymo ir priežiūros planu bei mokomuoju video, pasiekia pacientą jo nurodytu el. paštu. Tai puiki priemonė glaudžiau komunikuoti su klinikos pacientais, juos padrąsinti ir motyvuoti. Tikime, kad bendradarbiaudami su savo pacientais galime pasiekti puikių rezultatų.

Džiaugiamės galėdami pristatyti BOB score programą, kurios dėka, mūsų pacientai niekada nebus palikti be priežiūros atlikdami kasdienę burnos higieną. Pateikta informacija apie burnos sveikatos būklę yra lengvai suprantama ir išsami, o pacientas turi galimybę ženkliai pagerinti savo burnos sveikatos rodiklius, išgyti nuo itin dažnai besikartojančių dantenų uždegimų (gingivito) ir užkirsti kelią periodontitui.

„BOB score“ programėlė – tiksliai įvertina ir pateikia informaciją apie burnos sveikatą ir problemines vietas ne tik higienistui, bet ir pacientui.

Taigi, ar žinote, koks yra Jūsų BOB score įvertinimas ir kokia Jūsų burnos ertmės sveikatos būklė?

Klinika yra sudariusi sutartį su teritorine ligonių kasa (TLK) dėl dantų protezavimo paslaugų teikimo ir išlaidų kompensavimo iš Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) biudžeto.

Pagal šią sutartį teisę į dantų protezavimą, kompensuojamą iš PSDF biudžeto, turi šių kategorijų apdraustieji privalomuoju sveikatos draudimu (PSD):

    • asmenys, kuriems sukako senatvės pensijos amžius;
    • vaikai iki 18 metų;
    • asmenys, Lietuvos Respublikos neįgaliųjų socialinės integracijos įstatymo nustatyta tvarka pripažinti nedarbingais arba iš dalies darbingais;
    • asmenys, kuriems buvo taikytas gydymas dėl burnos, veido ir žandikaulių onkologinės ligos.

Paspauskite ant naujienos, norėdami ją perskaityti.

 Apie dantų traumas

Profilaktika

Ypatingas dėmesys saugumui

Blogas burnos kvapas

Apie tarpdančių priežiūrą