Estetinis plombavimas

Internetinės svetainės informacija atnaujinta lapkričio 27, 2018 08:18

Estetinio plombavimo metu atstatoma pažeistų dantų forma, spalva, skaidrumas. Koreguojami atskilę ar nusidėvėję dantys, uždaromi tarpai tarp dantų, jei reikia – keičiama dantų forma.

Estetinis plombavimas apima ne vien gydymą, bet ir dantų grožio procedūras. Ar tai bus gydymas, ar tik grožio procedūra, priklausys nuo konkrečios situacijos. Estetinis gali būti ėduonies pažeisto danties plombavimas, senos nekokybiškos restauracijos pakeitimas nauja. Taip pat gali būti ir viso priekinio danties ar kelių dantų padengimas, keičiant spalvą, formą, ilgį.

Atvira, nuoširdi šypsena visada maloniai nuteikia ir palengvina bendravimą. Didelę dalį gražios šypsenos lemia lygiai sudygę, taisyklingos formos ir gana šviesaus atspalvio dantys. Jei, visgi gamta nepadovanojo ar patys neišsaugojote gražių dantų, tai galima pasiekti šiuolaikinėmis kompozicinėmis dantų restauracijomis. Kompozicinių medžiagų įvairovė, gydytojų odontologų profesionalus pasiruošimas, preciziškas ir kokybiškas darbas leidžia atlikti labai estetiškas danties restauracijas. Dabar, naudojant naujausias, pagal „Nano“ technologiją pagamintas kompozicines medžiagas, galima pasiekti ypač puikių rezultatų. Estetinio plombavimo metu dantys gali būti atstatomi pageidaujamo atspalvio, taisyklingos formos ir pakrypimo. Naujieji estetiškai atstatyti dantys bus natūraliai skaidrūs, pakankamai tvirti, ilgaamžiai, jų paviršius švelnus ir puikiai blizgantis, lyg natūralus emalis.

Estetinio plombavimo galimybės yra didelės, bet pirmiausia būtina ištirti pacientą ir suplanuoti visą gydymą. Estetinį plombavimą siūlytume žmonėms, kurie yra nepatenkinti savo dantų estetiniu vaizdu: senomis, spalvą pakeitusiomis plombomis, nudilusiais ir pageltusiai dantimis, negražia dantų forma.